מדיניות החזרות וביטולים

מדיניות החלפות והחזרות

המפורט להלן כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: "החוק").

ניתן להחליף מוצר (למעט מוצר מקולקצית "הזהב והיהלומים" ו/או תכשיט שבמהלך מבצע ניתן במתנה) בתוך 14 יום ממועד מסירת התכשיט. במידה והלקוח ירצה להחליף לדגם אחר, יחוייב או יזוכה בהפרש בין מחירי המוצרים.

על כל המוצרים שהוחזרו או הוחלפו להיות ארוזים באריזתם המקורית ושלא נעשה בהם שימוש. 

מוצר יוחלף רק לאחר שהתקבל חזרה בתנאור ונמצא תקין וכי לא נעשה בו שימוש. 

החלפת המוצרים תתבצע ע״י איסוף שליח עד הבית חינם כל עוד הבקשה להחלפה החלפה התקבלה בתנאור עד 14 יום ממועד מסירת הפריט לרוכש/למקבל המתנה, ומצוין על האריזה מספר ההזמנה ואו מספר החלפה/החזרה שסופק ע״י תנאור.

במידה שיימצא כי נעשה שימוש שלא בהתאם להוראות הטיפול ואו נגרם נזק לפריט עקב שימוש לא תקין, לא תתאפשר החלפה ואו זיכוי. ניתן יהיה לקבל חזרה את הפריט על ידי דואר רשום ללא אחריות על המשלוח ואו על ידי שליח עד הבית בתשלום.

ניתן להחליף ו/או לבטל פריטים שנרכשו במבצעים של הנחה (למעט פריטים מתוך קולקצית "הזהב והיהלומים" ו/או תכשיט שניתן במהלך מבצע המתנה) בתוך 7 ימים ממועד מסירת הפריט.

מדיניות ביטולים

עם הזמנת התכשיט (למעט תכשיט מתוך קולקצית "הזהב והיהלומים"), תהליך הרכישה נכנס לפעולה ונקלט אצלנו.

עסקה שבוטלה בטרם מסירת המוצר לחברת השילוח- על המזמין יכולת לבטל את העסקה שביצע, הזיכוי יבוצע בכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה ובמידה וזו נעשתה באמצעות פייפל הזיכוי ינתן לחשבון הפייפל של הלקוח. במקרה כזה, הלקוח לא יחוייב בעלות נוספת ויוחזר ללקוח הסכום המלא ששילם. זיכוי כספי ינתן כאמור בחוק.

עסקה שבוטלה לאחר מסירת המוצר לחברת השילוח- במידה ולקוח ירצה לבטל את הרכישה, יש באפשרותו לעשות כן בתוך 14 יום ממועד קבלת התכשיט וינתן החזר כספי על סכום הפריט בניכוי עלות שילוח לאיסוף הפריט מהלקוח והחזרתו. הזיכוי יעשה בהתאם לאופן בו שילם הלקוח.

על כל המוצרים שהוחזרו או הוחלפו להיות ארוזים באריזתם המקורית ושלא נעשה בהם שימוש.

החזרת המוצרים תתבצע ע״י איסוף שליח עד הבית חינם כל עוד הבקשה להחזרה ואו החלפה התקבלה בתנאור עד 14 יום ממועד מסירת הפריט לרוכש/למקבל המתנה, ומצוין על האריזה מספר ההזמנה ואו מספר החלפה/החזרה שסופק ע״י תנאור.

במידה שיימצא כי נעשה שימוש שלא בהתאם להוראות הטיפול ואו נגרם נזק לפריט עקב שימוש לא תקין, לא תתאפשר החלפה ואו זיכוי. ניתן יהיה לקבל חזרה את הפריט על ידי דואר רשום ללא אחריות על המשלוח ואו על ידי שליח עד הבית בתשלום.

לתשומת ליבך כי השתקפות ההחזר הכספי בחשבונך עלול לקחת עד 6 שבועות.

לעניין פריטים שנרכשו במבצעים - עסקה שבוטלה לאחר מסירת המוצר לחברת השילוח ניתן יהיה לבטלה בתוך 7 ימים ממועד קבלת התכשיט וינתן החזר כספי על סכום הפריט בניכוי עלות שילוח לאיסוף הפריט מהלקוח והחזרתו.

על מנת לבטל את הרכישה אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו במייל-  service@tanaorjewelry.co.il 

או בשירות הצ׳אט באתר בשעות הפעילות 

תנאור תכשיטים בע"מ
רחוב שלום זיסמן 3 רמת גן
בניין מכבי

סייגים למדיניות הביטול (בהתאם לחוק):

זכות הביטול כאמור בתקנות לא תחול במקרים הבאים:

1. תכשיטים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות (לרבות, אך לא רק, תכשיטים שבוצעו עליהם חריטה לבקשת הצרכן)

2. תכשיט שמחירו גבוה מ-3000 ש"ח מהמחיר המקורי

צור קשר

לקוחות יקרים, פנייתכם חשובה לנו! ולכן אנו עושים את מירב המאמצים כדי לספק מענה מהיר לכל בקשה ופניה שלכם.

במידה ויש לכם שאלות/הערות/בקשות בנוגע למדיניות הביטולים, החזרות והחלפות או בכל עניין אחר, אנא אל תהססו לפנות אלינו ב-  service@tanaorjewelry.co.il ו/או באינסטגרם/פייסבוק שלנו ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.