FAQs

הכוונה היא כי כל 929 פרקי התנ"ך (מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים) חרוטים בתוך השבב של תנאור הודות לטכנולוגיה חדשנית.

תכשיטי ™TANAOR מגיעים עם תעודת אחריות ואותנטיות החתומה על ידי הרב אליהו שנון המאשרת כי הטקסט שמוזער וחרוט בלוחית בתכשיט הוא כל התנ"ך וכן אישור כי הלוחיות נבדקו על ידי מחלקת הננו טכנולוגיה באוניברסיטת תל אביב. כמו כן לקולקציית תנאור יש תעודת הכשר מהרב פרל ממכון צומת המאשר כי ניתן לענוד את התכשיט בכל מקום (לרבות מקומות לא נקיים) ללא חשש מחילול הקודש.

תעודת אותנטיות מטעם אוניברסיטת תל אביב

תעודת אותנטיות מטעם הרב אליהוא שנון

לצפייה באישור הלכטכני לחצו כאן

כן. על פי תעודת ההכשר שניתנה מהרב פרל ממכון צומת ניתן לענוד את התכשיט בכל מקום (לרבות מקומות לא נקיים) ללא חשש מחילול הקודש.

לצפייה באישור הלכטכני לחצו כאן

השבב אינו נהרס במים. יחד עם זאת, אנו ממליצים להימנע מכל מגע עם מים, שמנים וקרמים שעלולים לפגום באיכות התכשיט.

כן!. השבב מכיל את כל 929 פרקי התנ"ך ,לרבות את ספר תהילים הנמצא בכתובים.

ננו טכנולוגיה היא טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לאחסן כמות אדירה של מידע בחלל מיניאטורי. באמצעות טכנולוגיה זו, מוזערו כל 24 ספרי התנ"ך (1.2 מיליון אותיות) על שבב סיליקון זעיר הנמצא בליבו של כל תכשיט מקולקצית תנאור.

יחידת ננו מטר כמוהה כאחד חלקי מיליארד מטר. למעשה, ההשוואה בין יחידת ננו מטר למטר כמוהה כהשוואה בין גודלו של זית לגודלו של כדוא הארץ.

על מנת לקרוא את התנ"ך בשבב נדרש מיקרוסקופ מקצועי בהגדלה של 10,000. מיקרוסקופים אלו לרוב נמצאים במעבדות של אוניברסיטאות. ** לצורך המחשה, ניתן לסרוק את הברקוד המצוי על תעודת האחריות והאותנטיות שמגיעה עם כל תכשיט מבית תנאור.

מאוד קל לנקות את התכשיט- כל שנדרש היא מטלית ניקוי רכה על מנת להסיר טביעות אצבע ו/או שמנים ו/או כתמים שנוצרו בשל שימוש סביר.

לגבי כל תכשיטי תנאור (לרבות התכשיטים העשויים מעור), אנו ממליצים להימנע מכל מגע עם מים, שמנים ונוזלים שעלולים לפגום באיכות התכשיט. לתשומת ליבכם- עם הזמן, עור עלול להימתח וכן לקבל גוון מעט שונה. השינויים הללו הם טבעיים.

אנו ממליצים מאוד להוריד את התכשיט לפני מקלחת, לפני השינה ולפני כל פעילות ספורטיבית ופיזית. יתרה על כן, יש להימנע מלהביא במגע את התכשיט והננו תנ"ך עם שמנים, קרמים, חומרי ניקוי, בשמים, מים מתוקים/מלוחים ועוד. לשם שמירה והגנה מקסימלית, אנו ממליצים לאחסן את התכשיט באריזתו המקורית, במקום קריר ויבש.

תכשיטי תנאור נמכרים במקומות חשובים בעולם בין היתר במוזיאונים בעלי שם עולמי כגון מוזיאון ישראל ועיר דוד בירושלים, מוזיאון התנ"ך בוושינגטון ועוד.

כל תכשיטי הכסף של תנאור עשויים מכסף סטרלינג 925 בציפוי רודיום או זהב 18 קראט. הקולקציה היוקרתית של תנאור עשויה מזהב 14 קראט או 18 קראט (בהתאם לדגם) והיהלומים מגיעים עם אסמכתא מחברת מולדבסקי יהלומים ותכשיטים בע"מ.

מכל דגם אנו מציעים מספר מידות על מנת שכל אחד יוכל למצוא את המידה המתאימה לו. יחד עם זאת, הצמידים עצמם אינם מתכווננים. ניתן למצוא את מידות הצמידים בכל עמוד מוצר.

ניתנת אחריות של שנה לכל התכשיטים מבית תנאור (בהצגת אישור קנייה ובכפוף לבדיקתו בחברה) על פגם בייצור, ניתוק השבב או בעיה בשיבוץ. ניתנת אחריות של חודשיים על ניתוק הסוגר ממקומו (להבדיל מקרע), וחלודה.כמו כן, אנו מעניקים במשך חודשיים אחריות על ציפוי הזהב והרודיום של תכשיטי כסף. במסגרת האחריות, לחברה שיקול דעת בלעדי לבחור אם לתקן, לזכות או להעניק תכשיט חדש. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו שירות תיקונים בתשלום ללא מגבלת זמן מיום הרכישה לנזקים אשר הינם ברי תיקון. להרחבה בעניין, ניתן להיכנס לתקנון החברה.

כל התכשיטים מגיעים בקופסא מסיליקון, מעטפת לבד שחורה ותעודת אחריות ואותנטיות. בנוסף לכך, ישנה אופציה לשדרג לאריזת מתנה יוקרתית יותר- מארז בדמות ספר.

בתור חברת תכשיטים ויהלומים הקיימת משנת 1945, יש לנו ניסיון רב בשיבוץ וידע על יתרונותיו. יחד עם זאת, בקולקצית תנאור בחרנו להדביק את הלוחית, על אף העובדה הקשה שזה דורש מאיתנו מאחר וההדבקה נעשית בעבודת יד בשל הסיבות הבאות:

1. שיבוץ נעשה באמצעות תפיסת הלוחית עם השיניים, מה שעלול לשרוט ולפגום בלוחית התנ"ך ובכתוב, מה שלא יכולנו להרשות לעצמנו

2. אנו משתמשים בדבק אפוקסי מיוחד שמשמש את התכשיטנים הגדולים בעולם להדבקת אבנים בתכשיט. הדבק חזק ועמיד ביותר ולכן מבטיח עמידות בפני מים ואינו נשחק עם הזמן

3. אנו מעניקים אחריות לכל החיים (!!!) על כל נזק שעלול להיגרם ללוחית ולכן כל לקוחותינו יכולים להיות בטוחים ב-100% ברכישת תכשיטים מ-TANAOR