הכוונה היא כי כל 929 פרקי התנ"ך (מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים) חרוטים בתוך השבב של תנאור הודות לטכנולוגיה חדשנית.

תכשיטי ™TANAOR מגיעים עם תעודת אחריות ואותנטיות החתומה על ידי הרב אליהו שנון ומאשרת כי השבב בתכשיט מכיל בתוכו את כל התנ"ך (929 פרקים) ואישור כי השבב גם נבדק על ידי מחלקת הננו טכנולוגיה באוניברסיטת תל אביב. כמו כן לקולקצית תנאור יש תעודת הכשר (אישור הלכטכני) מהרב פרל ממכון צומת המאשר כי כל התנ"ך נמצא בשבב וכן כי ניתן לענוד את התכשיט בכל מקום (לרבות מקומות לא נקיים) ללא חשש מחילול הקודש.

תעודת אותנטיות מטעם אוניברסיטת תל אביב

תעודת אותנטיות מטעם הרב אליהוא שנון

לצפייה באישור הלכטכני לחצו כאן

כן. על פי תעודת ההכשר שניתנה מהרב פרל ממכון צומת ניתן לענוד את התכשיט בכל מקום (לרבות מקומות לא נקיים) ללא חשש מחילול הקודש.

לצפייה באישור הלכטכני לחצו כאן

השבב אינו נהרס במים. יחד עם זאת, אנו ממליצים להימנע מכל מגע עם מים, שמנים וקרמים שעלולים לפגום באיכות התכשיט.

כן!. השבב מכיל את כל 929 פרקי התנ"ך ,לרבות את ספר תהילים הנמצא בכתובים.

ננו טכנולוגיה היא טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לאחסן כמות אדירה של מידע בחלל מיניאטורי. באמצעות טכנולוגיה זו, מוזערו כל 24 ספרי התנ"ך (1.2 מיליון אותיות) על שבב סיליקון זעיר הנמצא בליבו של כל תכשיט מקולקצית תנאור.

יחידת ננו מטר כמוהה כאחד חלקי מיליארד מטר. למעשה, ההשוואה בין יחידת ננו מטר למטר כמוהה כהשוואה בין גודלו של זית לגודלו של כדוא הארץ.

על מנת לקרוא את התנ"ך בשבב נדרש מיקרוסקופ מקצועי בהגדלה של 10,000. מיקרוסקופים אלו לרוב נמצאים במעבדות של אוניברסיטאות. ** לצורך המחשה, ניתן לסרוק את הברקוד המצוי על תעודת האחריות והאותנטיות שמגיעה עם כל תכשיט מבית תנאור.

מאוד קל לנקות את התכשיט- כל שנדרש היא מטלית ניקוי רכה על מנת להסיר טביעות אצבע ו/או שמנים ו/או כתמים שנוצרו בשל שימוש סביר.

לגבי כל תכשיטי תנאור (לרבות התכשיטים העשויים מעור), אנו ממליצים להימנע מכל מגע עם מים, שמנים ונוזלים שעלולים לפגום באיכות התכשיט. לתשומת ליבכם- עם הזמן, עור עלול להימתח וכן לקבל גוון מעט שונה. השינויים הללו הם טבעיים.

אנו ממליצים מאוד להוריד את התכשיט לפני מקלחת, לפני השינה ולפני כל פעילות ספורטיבית ופיזית. יתרה על כן, יש להימנע מלהביא במגע את התכשיט והננו תנ"ך עם שמנים, קרמים, חומרי ניקוי, בשמים, מים מתוקים/מלוחים ועוד. לשם שמירה והגנה מקסימלית, אנו ממליצים לאחסן את התכשיט באריזתו המקורית, במקום קריר ויבש.

תכשיטי תנאור נמכרים במקומות חשובים בעולם בין היתר במוזיאונים בעלי שם עולמי כגון מוזיאון ישראל ועיר דוד בירושלים, מוזיאון התנ"ך בוושינגטון ועוד.

כל תכשיטי הכסף של תנאור עשויים מכסף סטרלינג 925 בציפוי רודיום או זהב 18 קראט. הקולקציה היוקרתית של תנאור עשויה מזהב 14 קראט או 18 קראט (בהתאם לדגם) והיהלומים מגיעים עם אסמכתא מחברת מולדבסקי יהלומים ותכשיטים בע"מ.

מכל דגם אנו מציעים מספר מידות על מנת שכל אחד יוכל למצוא את המידה המתאימה לו. יחד עם זאת, הצמידים עצמם אינם מתכווננים. ניתן למצוא את מידות הצמידים בכל עמוד מוצר.

ניתנת אחריות של שנה לכל התכשיטים מבית תנאור. כל נזק הנגרם בשל שימוש סביר במהלך התקופה הנקובה נכלל תחת האחריות. אנא שלחו תמונה ברורה של המוצר הפגום לשירות הלקוחות שלנו ואנחנו נדאג לתקנו או להחליפו, לפי מהות העניין.

ניתן להחליף מוצר תוך 14 יום ממועד מסירת התכשיט. במידה ותרצה להחליף לדגם אחר, תחוייב בהפרש בין מחיר המוצרים. על כל המוצרים שהוחזרו או הוחלפו להיות ארוזים באריזה המקורית ושלא נעשה בהם שימוש. כמו כן, בגין כל המוצרים המוחזרים, ללא יוצאי מן הכלל, יהיה על הרוכש לשאת בדמי המשלוח (הגם אם במועד הרכישה המשלוח היה בחינם).

כל התכשיטים מגיעים בקופסא מסיליקון, מעטפת לבד שחורה ותעודת אחריות ואותנטיות. בנוסף לכך, ישנה אופציה לשדרג לאריזת מתנה יוקרתית יותר- מארז בדמות ספר.