מדיניות משלוחים

הזנת ההזמנה באתר

עם הזנת ההזמנה, תישלח לרוכש במייל הודעת אישור כי ההזמנה נקלטה וזו תסופק לכתובת אותה מסר הלקוח על ידי חברת שילוח חיצונית. החברה מתחיייבת להכין ולארוז את ההזמנה עד ל- 3 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה. מועד הגעת המשלוח תלוי בבחירת שיטת המשלוח הרצויה. לתשומת ליבכם כי מניין הימים מתבססים על ימי עסקים ולפיכך אינם כוללים סופי שבוע וחגים.

תהליך קליטת ההזמנות נעשה בימי עסקים (יום ראשון עד יום חמישי) ויוזן ביום העסקים העוקב לתאריך ביצוע ההזמנה. ההזמנה תסופק לאחר שהסתיים תהליך הרכישה בתנאי שקליטת ההזמנה בוצעה כנדרש, שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ובתנאי שחברת האשראי אישרה אותו ואת ביצוע העסקה בישראל. לחילופין, עם הלקוח בחר לשלם באמצעות פייפל, החברה תגבה את התשלום רק לאחר קבלת אישור מחברת פייפל. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפל ולא של האתר. יובהר כי על הלקוח להקפיד לתת פרטים נכונים ומדוייקים במועד ההזמנה. במידה ויימסרו פרטים שגויים או לא נכונים, החברה לא תוכל להבטיח כי התכשיטים יגיעו ליעדם. במידה והתכשיטים יחזרו לחברה בשל מסירת פרטים שגויים, הלקוח יישא בתשלום בגין המשלוח והטיפול וכן לא יהיו לו טענות כנגד החברה.

כמו כן, פעולת הרכישה מותנית בכך שהתכשיט קיים במלאי. במידה ולא צויין כי התכשיט אינו קיים במלאי והמוצר בתום לב לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, החברה לא תהיה מחוייבת במכירת המוצר ללקוח ולא תהיה טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם ישיר ובין אם עקיף בין אם נגרם ללקוח ישירות ובין אם לצד ג'. יובהר כי האמור הוא בכפוף לכך שהחברה תשיב ללקוח כל סכום ששולם, במידה ושולם.


משלוח

החברה אינה אחראית על זמני המשלוח ועיכובים של חברת השילוח, אך עומדת לרשות הלקוח על מנת לתת מענה לכל בעיה. החברה אינה אחראית לעיכובים ו/או איחורים באספקת המוצר כתוצאה מאירועים שאינם צפויים ואינם בשליטתה כגון (אך לא רק): תקלות, עיכובים, שביתות, מזג אוויר קיצוני, אסונות טבע, מלחמות, הזנת כתובת שגויה, זמינות המוצר במלאי, עצירת המוצר במכס, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני ועוד.

המשלוח ישלח לכתובת כפי שהיא הוזנה בתהליך הרכישה ובהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה:
שיטת המשלוח מניין ימי העסקים מחיר בש"ח
משלוח מהיר עד הבית עד 10 ימי עסקים חינם
משלוח אקספרס עד הבית 1-5 ימי עסקים  39 ש"ח
משלוח פרימיום- עד  10 ק"מ מרמת גן הזמנות שיתקבלו עד 10:30 יסופקו תוך 48 שעות ועד שני ימים עסקים

55

ש"ח

** יצוין כי לאזורים אילת, רמת הגולן, מצפה רמון, דרום הר חברון, הרי יהודה, הפזורה והשומרון- זמני האספקה עלולים להיות ארוכים יותר

לתשומת לבכם!

-המחירים כוללים מע"מ.
-המוצרים הנשלחים מבוטחים.
- ניתן לבצע הזמנה באתר לכל אזורי הארץ (כאשר לאזורים המצויינים לעיל זמן האספקה עלול להתארך ל-5 ימי עסקים).
-במידה והתקבלה הזמנה לאזורים שאליהם חברת השילוח אינה מגיעה, אין החברה חייבת לספק את ההזמנה. החברה רשאית על פי שיקול דעתה לספק את התכשיטים לאזורים שאינם באזורי החלוקה בתיאום טלפוני מראש. לחילופין, רשאי הלקוח לתאם טלפונית מראש איסוף המוצר ממשרדי החברה.
-הזנת כתובת המשלוח המדויקת והנכונה הינה על אחריות הרוכש בלבד.
-עם הזנת ההזמנה, תישלח לרוכש במייל הודעת אישור כי ההזמנה נקלטה וזו תסופק ישירות לכתובת אותה מסר הלקוח על ידי חברת שילוח חיצונית.
-עם הוצאת המשלוח, תישלח הודעה נוספת במייל ובה יפורט מספר מעקב למשלוח וכן את התאריך בו יצא המשלוח. יחד עם זאת יובהר כי אישור קליטת ההזמנה לא מחייב את החברה לספק את המוצר והוא משמש להעיד כי פרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
-במידה שאמצעי התשלום לא תקף או שהעסקה לא אושרה מכל סיבה שהיא/ שהמוצר אינו קיים במלאי, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוח על מנת לסיים את ההזמנה או לבטלה.
-בטרם יצא המשלוח, האחריות וכן הביטוח על המוצר הינו על החברה. יחד עם זאת, ברגע שהמשלוח יצא מידיי החברה לצד ג', האחריות על המוצר והגעתו הינה על חברת השילוח.
-במידה והלקוח בחר בשיטת שילוח עם חברת שילוח פרטית אשר מגיעה עד בית הלקוח בתיאום מראש, על הלקוח מוטלת האחריות המלאה להיות זמין בטלפון לתיאום מסירת החבילה. במידה והלקוח לא היה זמין למסירה מסיבה כלשהי, תחזור החבילה להנהלת האתר והלקוח יצטרך לספוג עלות נוספת למשלוח.

- לעניין משלוחים מחוץ לישראל, הנמען הינו האחראי הבלעדי לביצוע תשלומי מיסים, מכסים במדינת היעד, עלויות שחרור וכיוצ"ב (ככל וישנם) ואין תנאור אחראית על עלויות אלו העלולות להתווסף למחיר המוצר ואינן בשליטת תנאור.. 


-במידה והמשלוח לא הגיע במועד שצויין ו/או אם יש לך שאלות נוספות בנוגע למשלוח, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות ונחזור אליך בהקדם- service@tanaorjewelry.co.il