הוראות טיפול בתכשיט תנאור

תחזוקה שנתית

זהב וכסף הן מתכות רכות אשר נשחקות עם הזמן, בעיקר בתלות ישירה לתדירות השימוש. הננו תנ"ך עשוי מחומר סיליקון ויש להתייחס אליו כפי שמתייחסים לכל מתכת אחרת ולפיכך אינו מצריך טיפול מיוחד ויש ליישם את הוראות הטיפול כמפורט להלן (הן עבור התכשיט והן עבור הננו תנ"ך):

תכשיטי כסף עלולים עם הזמן להשחיר ו/או להופיע כתמים שחורים. על מנת לשמור על התכשיט מבריק ובוהק לאורך זמן, אנו ממליצים להסיר את התכשיט לפני מקלחת, לפני שינה או לפני פעילות פיזית. יתר על כן, מומלץ להימנע מחשיפת התכשיט והננו תנ"ך למוצרים שונים (בין היתר אך לא רק): שמנים, קרמים, בשמים, חומרי ניקוי, כלור, מים מתוקים/מלוחים, זיעה ועוד.

אנו ממליצים לאחסן ולשמור את תכשיטי תנאור באריזתם המקורית, במקום קריר ויבש. כמו כן, אנא הימנעו מלאחסן את התכשיט באמבטיה והקפידו להפרידו מיתר התכשיטים, העלולים לפגום ו/או לשרוט את התכשיט.


ניקוי התכשיט

מאוד קל לנקות את התכשיט- כל שנדרש היא מטלית ניקוי רכה על מנת להסיר טביעות אצבע ו/או שמנים ו/או כתמים שנוצרו בשל שימוש סביר. אנא הימנעו מחשיפת התכשיט לשמנים, בשמים, חומרי ניקוי ומים.


עור

עור הוא חומר טבעי המצריך טיפול עדין. לאור זאת, יש להמנע ממגע של העור עם מים, שמנים, חומרי ניקוי, כלור, קרמים ועוד. עם הזמן, העור עלול להימתח מעט וכן עלולים להופיע שינויים עדינים בגוון הצבע של העור. השינויים הללו הינם טבעיים ולפיכך אין לראות בכך פגם.


חוטים

צמידי החוטים עשויים מסיבים סינתטיים העלולים להיפגם ו/או לשנות צבע בעת מגע עם מים וחומרים כימיכליים שונים. לאור זאת, אנא הימנעו מחישפת התכשיט למים מתוקים/מלוחים, לשמנים, חומרי ניקוי, קרמים, בשמים ועוד..