אודות ™TANAOR

קולקציית תכשיטי התנ"ך של חברת ™TANAOR מבוססת על טכנולוגיית ננו חדשנית, שפותחה באוניברסיטת תל-אביב ומאפשרת את מזעור כל 24 ספרי התנ"ך - מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים – על שבב סיליקון זעיר.

תכשיטי תנאור הינם תכשיטים פורצי דרך עם ערך מוסף- מאפשרים זיקה למורשת ולשורשים ובכך מעניקים חוויה אופנתית ורגשית מלאה במשמעות ותחושת השגחה כמתנה לך וליקירייך.

חברת ™TANAOR, המובילה את תחום עיצוב תכשיטי הננו-תנ"ך בישראל המהווה את המפגש הראשון מסוגו בין רוחניות לחדשנות, הינה חברת בת של חברת מולדבסקי יהלומים ותכשיטים בע"מ המנוהלת על ידי משפחת מולדבסקי מזה שלושה דורות מאז שנת 1946.

מזה למעלה מיובל ועם חזון חדשני, חברת מולדבסקי יהלומים ותכשיטים בע"מ הינה אחת מחברות היהלומים הותיקות והמהימנות אשר מספקת את מלאי היהלומים שברשותה - מהנדירים והיפים בעולם - לרשתות גדולות ומוכרות ברחבי העולם כמו גם ללקוחות פרטיים.

התכשיטים שאנו מייצרים - בזהב ובכסף – לנשים ולגברים, מאופיינים בעיצובים אופנתיים ואלגנטיים, ברמת איכות וגימור גבוהה ובמחירים שווים לכל נפש. אולם הרבה ומעבר מכך, הם חלק מתפיסה גדולה ורחבה יותר של הענקת משמעות היסטורית עמוקה, שכן בכל פריט בקולקציה משובץ התנ"ך כולו - מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים.

בימים בהם השיח על אופיה של המדינה היהודית הופך אלים ומקצין עד כדי לניגוח קהלים רבים בחברה הישראלית, חברתנו מבקשת לנסות ולחבר בין הקצוות באמצעות קולקצייה ייחודית של תכשיטי ננו-תנ"ך אשר מחברים בין עולמות המסורת והאמונה לעולמות טכנולוגיה ואופנה.