מודעה

7 סיבות לכך שמפורסמים בארץ ובעולם החלו לענוד תכשיט מיוחד של מותג ישראלי

טליה דוד,  22 ביוני 2022

אם במקרה חיפשתם מתנה מיוחדת למישהו קרוב, או רציתם לשדרג את הסטייל עם תכשיט שהוא לא רק יפה, אלא יש בו משמעות מיוחדת - אתם צריכים לשמוע על תנאור...

מותג ייחודי שמשלב אופנה ומשמעות באמצעות טכנולוגיה חדשנית - וחורט את כל התנ״ך (1.2 מיליון אותיות) על לוחית שמשובצת בכל אחד מהתכשיטים של תנאור.

הנה 7 סיבות לכך שאלפי ישראלים עונדים TANAOR

1. שילוב מרגש בין סטייל, טכנולוגיה ומורשת.


בתוך כל אחד מהתכשיטים של המותג TANAOR משובצת לוחית קטנה, עליה חרוטים כל 929 פרקי התנ״ך (כולל תהילים) באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך ובשיתוף עם מחלקת הננו טכנולוגיה של אוניברסיטת תל אביב.

2. זו מתנה מושלמת להעניק לאנשים שחשובים לך

מתנה היא הדרך הכי טובה להראות לאנשים שקרובים אלינו כמה הם חשובים לנו, מתנה באמת מיוחדת היא מתנה ותמשיך ללוות את מי שקיבל אותה במשך שנים.

זו בדיוק הסיבה שבכל חודש אלפי ישראלים בוחרים לרכוש תכשיט TANAOR לאנשים שיקרים להם כמתנה מרגשת. לא רק שהתכשיטים יפהפהיים וכל אחד ישמח לקבל ולענוד אותם ביומיום, הם גם מכילים משמעות מיוחדת ועמוקה, עם קונספט שפשוט גורם לאנשים לומר ״וואו״.

ובנוסף להכל, התכשיטים האלו הם סמל ותזכורת לכך שכולנו חולקים את אותם שורשים וכולנו חלק ממשהו גדול ומיוחד.

3. מתחייבים ל100% שביעות רצון (לא אהבתם? לא שילמתם!)

מותג תנאור כל כך בטוח באיכות העיצובים - שבין אם רכשתם עבור עצמכם או כמתנה למישהו אחר, תוכלו להחזיר או להחליף את התכשיט מכל סיבה שהיא תוך 14 יום מקבלתו.


תנאור ישלחו אליכם שליח עד הבית לבצע החזרה או החלפה ללא עלות, ככה שאין שום סיכוי שלא תהיו מרוצים ב100% מהרכישה!

4. נותנים תחושת ביטחון ושמירה

מעבר לכך שהעיצובים יפהפיים, העובדה שכל פרקי התנ״ך והתהילים חרוטים בתוכם מעניקה תחושה שאף תכשיט אחר לא יכול לתת:

נותן לי תחושה של שמירה

״רעיון מקסים, מתנה מושלמת והרגשה נפלאה של שמירה תמידית.״ 

⭐⭐⭐⭐⭐ לילך ט.


זה פשוט מושלם
״מתנה מושלמת ומרגשת שמעניקה תחושת ביטחון ושמירה, תכשיט מיוחד מעוצב בטעם, עשוי מזהב איכותי ויהלומים וכל ספר התנ"ך תמיד איתי, מה עוד אישה צריכה? פשוט מושלם!״ 

⭐⭐⭐⭐⭐ מילן ח.


מתנה עם משמעות ייחודית
״מתנה מקורית עם משמעות ייחודית! תחושה מרגשת שהתנ״ך איתך בכל מקום על היד,

פשוט חוויה!״

⭐⭐⭐⭐⭐ לבנה מ.

5. אלפי ביקורות 5 כוכבים מלקוחות ישראלים ממליצים

עם יותר מ1,000 ביקורות של 5 כוכבים ועדויות כמו "זה הדבר הכי יפה שקיבלתי בחיים שלי בפער!!" אתם יכולים להיות בטוחים ב100% שאתם בוחרים בטוב ביותר, ומשקיעים בתכשיט מיוחד שילווה אתכם וואת האנשים היקרים לכם עוד שנים רבות.

6. תכשיטים יפהפיים מכסף וזהב 18K אמיתי במחירים נגישים

תנאור הוקמה בשיתוף פעולה עם חברת היהלומים Moldawsky אשר מובילה ומתעסקת בעולמות התכשיטים והיהלומים כבר כמעט 100 שנים, וסיפקו תכשיטים ואבני חן למותגי-על כמו GRAFF, MIKIMOTO ועוד..

ברגע שתפתחו את האריזה היוקרתית בה התכשיט מגיע, תרגישו ותגעו בתכשיט החדש שלכם - תבינו מיד שלא  מדובר ברמה ה״רגילה״ של תכשיטים שמוכרת לנו בארץ, אלא הרבה מעבר לכך.

7. הזמנתם? תרמתם. (בכל רכישה אתם עושים טוב בעולם)

המשימה של תנאור היא ליצור חיבור ושיח בין אנשים עם רקע ואמונות שונות באמצעות התכשיטים עם התנ״ך כדי לעשות טוב יחד, ובהתאם לכך:

TANAOR תורמת 10% מהרווחים שלה לעמותות ללא מטרות רווח ועוזרת לרכישת ציוד רפואי לחולים, אוכל לנזקקים וכו. 


עיצובי TANAOR הם סמל לכך שכולנו חולקים את אותה ההיסטוריה ואותם שורשים, ועל בסיס זה אנחנו יכולים וצריכים לשים דגש על ה״ביחד״, להתחבר ולעשות טוב ככל שאנחנו יכולים.

הזמינו TANAOR לעצמכם וליקרים לכם כבר היום

ביקורות אמיתיות. חיבור אמיתי.

כפי שנראה ב:

© 2022 TANAOR JEWELRY