מתנה לגבר

מגזין מתנות


שתפו


איך לקנות לו מתנה שהוא יאהב

כדי להקל על האישה שלכם בקניית מתנה עבורכם, החלטנו לעזור ולתת רשימה מקיפה ומסודרת של כל הדברים שכל גבר רוצה וצריך. אלכוהול, אקסטרים, משחקים, גאדג'טים ועוד הרבה דברים טובים מחכים לכם כאן. כל מה שצריך זה להעביר אליה את הרשימה ולחכות

14:22 | מערכת ערוץ הגברים|mako| פורסם 10/02/16


קופונים (0 ₪). אין גבר בעולם שלא ישמח לקבל קופונים (כאלה אנחנו הישראלים) מהאישה שלו. נכון, זה נשמע עני ומעפן אבל זה ההיפך הגמור – כלומר אתה עדיין תישאר עני, אבל לפחות יהיה לך כיף. המטרה של הקופונים הוא להבטיח לך מתנות/אקטים מיניים/הגשמת משאלות בהמשך ומתי שתרצה. למשל, על קופון אחד היא יכולה לכתוב "אנאלי" (היא כנראה לא תכתוב את זה, אבל בוא נהיה אופטימיים), ואז מתי שתחפוץ בזה (שזה תמיד בערך) תוכל להציג בפניה את הקופון שיש לך ולממש את ההטבה.

מחמם קפה (39 ש"ח). אם אתם גם אוהבים קפה של בוקר וגם עצלנים ממש וגם צריכים להטעין ולחבר למחשב מאה דברים במקביל וגם פריקים של גאדג'טים, אז זה המוצר בשבילכם. מחמם הקפה הזה כולל מפצל USB והוא ישמור על הכוס שלכם. כלומר ישמור עליה חמה.

כדור וואבובה (49 ש"ח). אין לנו איך להסביר את המוצר במקרה ולא שמעתם עליו. אבל כל ישראלי שאוהב ים אמור לרצות את זה ואנחנו די בטוחים שהוא נותן פייט למשחק המטקות הפופולארי.

ספל בעיצוב אישי (49 ש"ח). זאת לא המתנה הכי מקורית, אבל היא תמיד במקום כי מצד אחד היא שימושית, מצד שני היא מרגשת ומצד שלישי היא סוגרת פינה למתנות שמיועדות לתאריכים שהם לא בומבסטיים מדי כמו הוולנטיינז או סתם כדי להפתיע אותך בקטנה. אפשר למצוא את המתנה הזאת כאן.