לזמן מוגבל: השתמשו בקוד SAVE10 וקבלו 10% הנחה

5 סיבות למה עשרות אלפי ישראלים מזמינים תכשיטי TANAOR 

בין אם לעצמך או כמתנה למישהו אהוב: התכשיטים של TANAOR לא רק משדרגים את הלוק, הם גם מעניקים תחושה ייחודית של ביטחון וחיבור לשורשים באמצעות הלוחית הקטנטנה שמושבצת בכל עיצובי TANAOR עליה חרוט כל התנ״ך (1.2 מיליון אותיות) באמצעות טכנולוגיה חדשנית.

מעל 1,400+
ביקורות 5 כוכבים

מעל 2,200+
ביקורות 5 כוכבים 

5 סיבות למה
עשרות אלפי ישראלים
מזמינים תכשיטי TANAOR

בין אם לך, או עבור מישהו שיקר לליבך: התכשיטים של TANAOR הם לא סתם תכשיטים יפהפיים שפשוט אי אפשר לפספס, הם בעיקר מעניקים תחושה של חיבור לשורשים ולמורשת שלנו כעם באמצעות שימוש בטכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לחרוט את כל התנ״ך (1.2 מיליון אותיות) על כל עיצוב TANAOR.

1

התנ״ך הקטן בעולם חרוט בתוך תכשיט

זה נכון! בעזרתם של המדענים במחלקת הננו-טכנולוגיה של אוניברסיטת ת״א, הצלחנו לחרוט את כל התנ״ך (1.2 מיליון אותיות) על לוחית קטנטנה אשר משובצת בתוך כל אחד מהעיצובים בקולקציית TANAOR.

*וכן, על פי ההלכה מותר להיכנס עם התכשיטים הללו לשירותים!לצפייה בהיתר ההלכתי המלא של הרב פרל ממכון צומת לחצו כאן.

2

חיבור לשורשים ותחושת שמירה וביטחון

חילוניים, דתיים או מסורתיים - כולנו זכינו לחיות במדינה שלנו בזכות התנ״ך. כולנו חולקים את אותה ההיסטוריה ואותם השורשים. כולנו חולקים את הזהות הישראלית שייחודית אך ורק לנו. התנ״ך הוא המכנה המשותף הכי רחב שיש לנו כעם! ענידת תכשיט TANAOR המכיל את כל התנ״ך מעניקה חיבור לשורשים ותחושה ייחודית. התכשיטים הם גם תזכורת תמידית לכך שאנחנו אף פעם לא לבד, אלא חלק ממשהו גדול ומיוחד.

3

מתנה מקורית ובלתי נשכחת

כבר אלפי שנים שעצם הענקת תכשיט לקרובים היא סמל לאהבה ולהערכה עמוקה. בעזרת השילוב המרגש בין העיצובים עוצרי הנשימה, לתנ״ך אשר חרוט בתוכם - תוכלו להעניק תכשיט עם משמעות מיוחדת עוד יותר! התכשיטים היפהפיים, בשילוב הטכנולוגיה החדשנית והמשמעות העמוקה שהתנ״ך שבתוכם מעניק, הם שהופכים את עיצובי TANAOR למתנה מרגשת שהם לא ישכחו לעולם.

4

70+ שנה של תכשיטים

המותג TANAOR פועל בשיתוף עם חברת התכשיטים ואבני החן MOLDAWSKY DIAMONDS אשר עוסקת ביהלומים משנת 1947 ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום. יחד איתם, תנאור מעצבת ומייצרת תכשיטים העשויים מהמתכות והחומרים האיכותיים ביותר בשוק, בסטנדרטים ברמה עולמית.  בנוסף, כל תכשיט מבית TANAOR מגיע עם אסמכתא מאוניברסיטת ת״א שמאשרת שהתנ״ך אכן חרוט על הלוחית.

5

עשרות אלפי לקוחות מאושרים

לTANAOR יש עשרות אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ והעולם, עם אלפי לקוחות חדשים שמצטרפים כל חודש, ומעל 2,200 ביקורות מאומתות של 5 כוכבים המעידות על התחושה הייחודית, החוייה המרגשת, איכות העיצובים, וכמובן - השירות הבלתי מתפשר של TANAOR. כשאתם בוחרים בתנאור אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר.

1,500+ ביקורות 5 כוכבים

 מבצע לזמן מוגבל:


חסכו 10% עם הקוד: SAVE10

לא אהבת? לא שילמת! החזרות והחלפות ב-ח-י-נ-ם